ПРИДБАЙ ГОТОВИЙ РОБОЧИЙ ЗОШИТ

500 слів іспанською для початківців. Робочий зошит.

Не вистачає часу чи терпіння на опрацювання базової лексики? Ми створили робочий зошит, який спростить ваше навчання!


Для кого?

Робочий зошит призначений для тих, хто хоче почати вивчати іспанську самостійно, а також для учнів початкового рівня, які вивчають мову з репетитором чи викладачем і шукають додаткові матеріали для швидшого прогресу. 


Що всередині?

Робочий зошит у форматі PDF містить у собі таблицю із 500 іспанськими словами та їх перекладом українською. У колонках праворуч є можливість записати слово від руки та навести приклад його вживання в контексті. В кінці таблиці ви знайдете шаблон для самостійної роботи з новою лексикою.


Як працювати?

Роздрукуйте навчальні матеріали, уважно перечитайте слова та їх переклад, після чого в колонці «Запис від руки» самостійно напишіть нове слово іспанською для кращого запам'ятовування. В колонці «Словосполучення» утворіть та занотуйте словосполучення з вивченим словом.

Матеріали для початківців — чудовий старт для вивчення іспанської.

Світлана Зайцева
читати інші відгуки про проєкт на Facebook 


Яка ціна?

Вартість робочого зошита 149 грн. Надішліть нам заявку, вказавши ваші прізвище, ім'я, по-батькові, а також електронну адресу. За декілька хвилин перевірте електронну скриньку, ми надішлемо реквізити для оплати. Після підтвердження оплати, протягом 24 годин ви отримаєте іменний робочий зошит і зможете почати працювати над базовою лексикою.

.